Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë: 10 humbje jete dhe 441 raste të reja në 24 orët e fundit

Sërish shifra të larta të rasteve me koronavirus në vend. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, në 24 orët e fundit janë regjistruar 441 raste të

Continue Reading

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë: 9 humbje jete dhe 495 raste të reja në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë raportoi sot se 3732 testime kanë rezultuar 495 qytetarë të infektuar. Po kështu janë 9 humbje jete dhe 606 të shëruar

Continue Reading

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë: 5 humbje jete dhe 508 raste të reja në 24 orët e fundit

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë regjistruar 508 raste të reja me koronavirus nga 3074 testime të kryera dhe 5 viktima Më konkretisht

Continue Reading

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë: 6 humbje jete dhe 501 raste të reja në 24 orët e fundit

Ka shënuar një rritje të ndjeshme kurba e infektimeve nga koronavirusi në vendin tonë. Gjatë 24 orëve të fundit, kanë rezultuar poziticë 501

Continue Reading

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë: 6 humbje jete dhe 475 raste të reja në 24 orët e fundit

Gjashtë viktima dhe 475  raste të reja me Covid-19, janë regjistruar në vendin tonë në 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë, bën me dije se

Continue Reading

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë: 7 humbje jete dhe 445 raste të reja në 24 orët e fundit

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë regjistruar 445 raste të reja me koronavirus dhe 7 viktima. Më konkretisht bëhet fjalë për 4 qytetarë nga

Continue Reading

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë: 12 humbje jete dhe 533 raste të reja në 24 orët e fundit

Është rritur sërish numri i viktimave nga koronavirusi në 24 orët e fundit, ku e kanë humbur betejën me virusin e rënë 12 qytetarë, nga 9 raste

Continue Reading

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë: 9 humbje jete dhe 572 raste të reja në 24 orët e fundit

Shifrat e të prekurve me covid-19 vijojnë të jenë shqetësuese në vendin tonë. Me gjithë përpjekjet e mjekëve, në 24 orët e fundit kanë humbur

Continue Reading

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë: 7 humbje jete dhe 617 raste të reja në 24 orët e fundit

Rastet me Covid-19 në spitale kanë pësuar rënie, gjithsesi situata pandemike në vendin tonë vijon të jetë në kuota të larta. Në 24 orët e fundit,

Continue Reading

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë: 5 humbje jete dhe 549 raste të reja në 24 orët e fundit

Në 24 orët e fundit janë kryer 4,279 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë me COVID19, 549 qytetarë. Janë 9,178 pacientë aktivë me

Continue Reading